Projekt logo
W przypadku tej marki złoty środek znaleźliśmy daleko, naprawdę bardzo daleko bo aż w strefie zwrotnikowej.
Koliber to symbol mądrości, zaufania, upodobania pokoju, podróży, przemijania, czasu, nadziei oraz radości i piękna. Starożytni Aztekowie w Ameryce Południowej wierzyli, że w kolibrach zamknięte są dusze poległych wojowników. Ze względu na swoją szybkość w czasie lotu, utożsamiany jest z duchem czasu. Poruszające się skrzydła kolibra to symbol nieskończoności, to symbol osiągania tego, co wydaje się niemożliwe.
Jako ptaki, Kolibry są niestrudzone i kreatywne. Szukają doskonałości – zawsze szukają najsłodszego nektaru. Koliber potrafi latać do tyłu, co może być metaforą patrzenia w przeszłość, czerpania nauki z niej oraz ze swoich doświadczeń. Nie zmienia to jednak faktu, że musimy iść naprzód. Kolibry są niebywale zwinne i potrafią zatrzymać się powietrzu. Są doskonałym przykładem dla każdego lidera, który, tak jak Koliber, powinien być obrotny i elastyczny. Lider powinien umieć czasami zatrzymać się w miejscu, by spojrzeć na wszystko z dystansem.
Gniazda Kolibrów to misternie uplecione koszyczki, do których budowy ptaki te używają trawy, puchu roślinnego, mchów, porostów oraz nici pajęczych – tak starannie jak starannie lider buduje swoje środowisko, dbając zarazem o swój rozwój. Choć Kolibry są najmniejszymi ptakami świata, to dzięki swemu upierzeniu nazywane bywają latającymi klejnotami.
Utworzono: 06.2016
Wybrane realizacje
Bush Trade - katalog
Bush Trade - katalog