Projekt logo

Firma ALKON zajmuje się produkcją konstrukcji aluminiowych. Specjalizuje się w energooszczędnych, długowiecznych, estetycznych oknach i drzwiach aluminiowych. Prestiżowych nadających lekkości każdej konstrukcji, kreujący wyjątkowy klimat każdego wnętrza fasad aluminiowych oraz wytrzymałych, bezpiecznych, nowoczesnych ogrodów zimowych.
Jak stworzyć firmę, która przetrwa ponad 25 lat i stawi czoło rosnącej z roku na rok konkurencji? Pracownicy firmy ALKON umieją postawić się w roli klienta, poznać jego marzenia, obawy i oczekiwania i dzięki temu każdego dnia tworzą prawdziwe aluminiowe dzieła sztuki, które zachwycają designem, budzą podziw jakością i zaufanie swoją wytrzymałością.
Nasza strategia projektowa od początku oparta została na wartości firmy, które przedstawili nam pracownicy. Najważniejszym dla nas wyzwaniem była estetyka, którą od początku wiedzieliśmy, że będziemy musieli dostosować do bardzo wysokich wymagań właściciela firmy, interesującego się  projektowaniem, designem oraz architekturą.
W naszych działaniach postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesny charakter. Dla ALKONU stworzyliśmy chrakterystyczne logo, serwis internetowy oraz niezbędną identyfikację wizualną.
Utworzono: 03.2018
Alkon Alkon

Strona www

Strona RWD. Wdrożenie na WORDPRESS
Utworzono: 03.2018
Zobacz projekt
Alkon

Idea

Alkon
Alkon

Wybrane realizacje

Alkon
Alkon
Alkon
Alkon
Alkon
Alkon